Jedinečné prstene

 

 

Myšlienka, ktorá stojí za zrodom značky NOVAU je viera v tradičnú slovenskú ručnú prácu najvyššej kvality. Našou túžbou je vytvárať originálne a kvalitné šperky, ktoré vám budú pripomínať vaše najkrajšie životné okamihy po celý život.

 

 

Motivuje nás spokojnosť a radosť, ktorú prežívate vďaka výnimočným prsteňom z našej dielne.

 

 

 

 

Príbeh Novau

 

Spoločne vytvárame originálne a jedinečné prstene pre vaše najkrajšie životné udalosti.

 

 

 

Naše míľniky

 

 

rok

1996

 

Začiatok štúdia
práce so zlatom

 

 

 

rok

1999

 

Prvý prsteň
na zákazku

 

 

 

kg

54

 

Celková váha
opracovaného zlata

 

 

 

 

NOVAU nie je len značkou zastrešujúcou kvalitnú prácu zlatníkov, ale predovšetkým o ľudskom prístupe a snahe vytvoriť pre každého klienta najvhodnejší prsteň.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

O našom zlatníkovi

Ivan | Zlatnícky majster

 

Náš zlatnícky majster Ivan je jeden z posledných, ktorý vám ručne tradičnou metódou vytvorí originálny a jedinečný prsteň pre vašu výnimočnú ženu.

 

Ivan vyštudoval strednú školu v Banskej Bystrici, kde sa naučil šperkárskemu remeslu a získal pevné základy, na ktorých postavil dnes už 15-ročnú prax. Do svojej práce vkladá kus seba a vždy prináša klientom len výnimočný šperk, ktorý odráža originálnu predstavu zákazníka.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ivanove zlaté ručičky vyrábajú kvalitné prstene podľa tradičných hodnôt poctivého remesla. Spokojnosť s výsledkom je zaručená jeho oddanosťou, s ktorou pristupuje ku každej zákazke.

 

Od bežných predajní sa naša odlišuje aj prístupom ku vám, našim zákazníkom. Ste u nás na prvom mieste a žiadna z vašich predstáv pre nás nie je nerealizovateľná.

 

 

 

 

Pomôžeme vám s výberom, vysvetlíme vám postup výroby vášho šperku a garantujeme vám kvalitnú ručnú prácu. V NOVAU vám vždy dodáme presne to, čo ste si vysnívali a objednali, či už ide o rýdzosť, kvalitu, hmotnosť alebo vyhotovenie šperku.

 

Nepoznáme slovo “problém”, pretože náš ochotný team je nápomocný v každej situácii. Nezáleží na tom, či potrebujete upraviť veľkosť, prerobiť váš šperk alebo len zodpovedať vaše otázky. Samozrejmosťou je pre nás záručný aj pozáručný servis a dodržanie termínov, na ktorých sa dohodneme. V NOVAU sme tu pre vás.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ako sú s našou prácou spokojní naši klienti?

 

 

 
 
 
Napíšte nám
Meno:
Telefón:
E-mail:
Overovací kód: *
Text správy:
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia