Svadobné obrúčky zo žltého zlata

 

Neobyčajné svadobné obrúčky zo žltého zlata so slovanskými symbolmi a diamantami


 

 Svadobné obrúčky kde pánska je zdobená tradičnými slovanskými motívmi, dámska je osadená diamantami a kraje sú zdobené milgrain vzorom.

 

 

 

 

Netradičné obrúčky zo žltého zlata so srdiečkom a zatváraním do dlaní


 

Naozaj netradičné obrúčky zo žltého zlata inšpirované originálmi z 18. storočia. Pánska je zdobená točeným drôtom a spojenými rukami, dámska je zložená z troch obrúčok kde spojené dlane ukrývajú malé srdce.

 

 

 

 

Obrúčky so siedmimi diamantami


 

Dámska obrúčka kopíruje tvar snubného prsteňa a presne pasujú jeden k druhému. Dopĺňa ju sedem diamantov pre šťastie. Pánsky je nadčasový vo svojej jednoduchosti.

 

 

 

 

Svadobné obrúčky zo žltého zlata s tromi briliantami


 

Tri diamanty pre šťastie. Takto decentne sa dajú oživiť klasické obrúčky a hneď dokážete odlíšiť ručnú prácu od komerčnej veľkovýroby.

 

 

 

 

Obrúčky zo žltého zlata s briliantami a horským motívom


 

Keď horal stretne svoju princeznú môžu vzniknúť aj takéto zaujímavé obrúčky. Dámska je osadená 2,5mm diamantami a pánska zdobená motívom hôr.

 

 

 

 

Obrúčky zo žltého zlata s briliantom a gravírovaním


 

Klasické obrúčky doplnené v dámskej jedným diamantom a spoločným gravírovaním laserom podľa želania. Aj jednoduché obrúčky môžu byť jedinečné.

 

 

 

 

Svadobné obrúčky zo žltého zlata s diamantami a zafírom


 

Masívne obrúčky ktoré manželia brali ako investíciu do budúcnosti. Zdobené drsným matovaním a dámska osadená dvomi diamantami a zafírom

 

 

 

 

Svadobné obrúčky zo žltého zlata s briliantovým srdcom


 

Symboliku srdiečka vám určite nemusíme bližšie vysvetľovať. Váš veľký deň vám budú pripomínať tieto krásne obrúčky zo žltého zlata, pričom dámsku obrúčku zdobí jedinečné briliantové srdiečko.  

 

 

 

 

 

 

Svadobné obrúčky zo žltého zlata s dekoratívnym prepletením 


 

Manželské obrúčky by mali byť dokonalým symbolom vašej lásky. Zaujímavo prepletená obrúčka je v tomto prípade zdobená drobným briliantom.

 

 

 

 

 

 

Svadobné obrúčky zo žltého zlata s opracovaným povrchom


 

Želali by ste si, aby boli vaše manželské obrúčky celkom iné ako ostatné? Takto spracované obrúčky zo žltého zlata pôsobia, že vydržia úplne všetko. Presne tak, ako aj vaša láska.

 

 

 

 

 

 

Tradičné svadobné obrúčky zo žltého zlata s lesklým povrchom


 

Nestárnúcá klasika. Tak by sa dali dvoma slovami charakterizovať tieto jemne zaoblené obrúčky zo žltého zlata s lesklým povrchom.

 

 

 

 

 

 

Svadobné obrúčky zo žltého zlata s briliantmi a dekoratívnym zárezom​


 

Manželské obrúčky zo žltého zlata so zrnitým povrchom a ozdobným lesklým zárezom sú ideálnou voľbou pre každý pár, ktorý chce mať netradičné obrúčky. Dámskej obrúčke navyše dodávajú drobné brilianty neobyčajný lesk.

 

 

 

 

 

 

Zaoblené svadobné obrúčky zo žltého zlata


 

Manželské obrúčky zo žltého zlata s tradičným dizajnom sú vhodnou voľbou pre všetkých, ktorí sú presvedčení, že v jednoduchosti je krása.

 

 

 

 

 

 

Svadobné obrúčky zo žltého zlata so srdiečkom a výraznou stredovou líniou


 

Zlaté manželské obrúčky presne podľa vašich predstáv? Nie je to žiadny problém, tak ako pri týchto. Dámsku obrúčku oproti tej pánskej zdobí navyše srdiečko s briliantom, ktoré je vyjadrením lásky a jemnosti.

 

 

 

 

 

   

 

 

 

SPäŤ NA VÝBER ZLATA

 

 

 

Inšpiroval vás niektorý z našich prsteňov?

Neváhajte nás kontaktovať s vašou predstavou!

 

CHCEM PRSTEŇ NA ZAKÁZKU

 

 

 

 

Napíšte nám
Meno:
Telefón:
E-mail:
Overovací kód: *
Text správy:
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia