Svadobné obrúčky z bieleho zlata

 

Svadobné obrúčky z bieleho zlata s čiernym ródiom


 

Obrúčky z bieleho zlata patinované čiernym ródiom. Stále viac obľúbená čierna varianta obrúčok. Pánska je matovaná pieskovaním a dámska je leštená.

 

 

 

 

Svadobné obrúčky z bieleho zlata s dizajnom kôry


 

Obrúčky inšpirované prírodou z bieleho zlata patinované čiernym ródiom. Ručne rytý dizajn kôry stromu spája jedinečnosť aj umelecké prevedenie týchto netradičných prsteňov.

 

 

 

 

Svadobné obrúčky z bieleho zlata zdobené 34 diamantami


 

Svadobné obrúčky kde pánska je zdobená pozdĺžnym matovaním jednej tretiny šírky. Dámska je zdobená 34 drobnými diamantami osadenými do krapní tvoriace kvetinový vzor.

 

 

 

 

Dračie obrúčky z bieleho zlata


 

Obrúčky s dizajnom drakov z bieleho zlata patinované čiernym ródiom. Draci tvoria tvar srdca a ich chvosty sú prepletené okolo celej obrúčky.

 

 

 

 

Svadobné obrúčky z bieleho zlata so znížením okrajom


 

Obrúčky z bieleho zlata so zníženým okrajom zvýrazneným matovaním. Dámska je osadená tromi briliantami.

 

 

 

 

Svadobné obrúčky z bieleho zlata patinované čiernym ródiom


 

Obrúčky z bieleho zlata s drsnou povrchovou úpravou a černené ródiom. Doplnené gravírovaním rímskymi číslicami.

 

 

 

 

Svadobné obrúčky z bieleho zlata patinované čiernym ródiom


 

Naozaj originálne a netradičné obrúčky z bieleho zlata s drsnou povrchovou úpravou a černené ródiom. Pre tých ktorí sa už neboja temnej noci.

 

 

 

 

Svadobné obrúčky z bieleho zlata s ozdobnou líniou


 

Povrch svadobných obrúčok z bieleho zlata nemusí byť len hladký. Vaše obrúčky si môžete vybrať s decentnou ozdobnou líniou

 

 

 

 

 

 

Svadobné obrúčky z bieleho zlata s obúchaným vzhľadom


 

Vybočte z konvencií a zaujmite obrúčkami s netradične zdobeným povrchom. Takto spracované obrúčky z bieleho zlata pôsobia, že vydržia úplne všetko. Rovnako, ako vaša láska.

 

 

 

 

 

 

Svadobné obrúčky z bieleho zlata

s líniou a briliantami


 

Zaoblené svadobné obrúčky pre ženícha a nevestu nemusia byť úplne rovnaké. V prípade dámskeho variantu je obrúčka zdobená drobnými briliantmi, ktoré jej dodávajú jemnosť.

 

 

 

 

 

 

Svadobné obrúčky z bieleho zlata - hranaté


 

Hranaté svadobné obrúčky z bieleho zlata s jednoduchým a čistým dizajnom. V tomto prípade je dámska obrúčka zdobená drobnými briliantmi, vďaka ktorým pôsobí veľmi jemne.

 

 

 

 

 

 

Svadobné obrúčky z bieleho zlata s briliantami


 

Čistej zaoblenej pánskej obrúčke sekunduje tenšia dámska obrúčka, ktorá je posiata drobnými briliantmi a vyzdvihuje tak jej celkovú eleganciu.

 

 

 

 

 

 

Svadobné obrúčky z bieleho zlata s lesklým a matným povrchom zdobené briliantami


 

Neviete si vybrať, či by vaše svadobné obrúčky mali mať lesklý alebo matný povrch? Uprednostniť môžete aj ich kombináciu. V tomto prípade dodáva dámskej obrúčke množstvo malých briliantov mimoriadne exkluzívny vzhľad.

 

 

 

 

 

 

Svadobné obrúčky z bieleho zlata s dekorovaným povrchom ornamentmi


 

Nechajte naplno vyniknúť vašu fantáziu. Svadobné obrúčky z bieleho zlata je možné vyhotoviť s rôznymi ornamentmi na povrchu, ktoré vám budú navždy pripomínať vašu lásku.

 

 

 

 

 

 

Svadobné obrúčky z bieleho zlata s ozdobným výbrusom v strede


 

Pri detailnejšom pohľade upútajú tieto svadobné obrúčky ozdobným výbrusom v prednej časti. Práve to z nich robí jedinečný šperk, ktorý bude spečatením vašej lásky. Samozrejmosťou je v prípade týchto obrúčok aj vnútorné gravírovanie s dátumom svadby, ktorý bude manželom navždy pripomínať ich deň.

 

 

 

 

 

 

Svadobné obrúčky z bieleho zlata so zdrsneným povrchom


 

Aj jednoducho tvarované svadobné obrúčky môžu byť celkom originálne. Stačí len zvoliť tú správnu povrchovú úpravu. V tomto prípade sa jedna z obrúčok vyznačuje neobyčajným zrnitým povrchom.

 

 

 

 

 

 

Svadobné obrúčky z bieleho zlata tepané


 

Vaše svadobné obrúčky nemusia byť dokonca ani trochu podobné. V tomto prípade je pánska obrúčka ozvláštnená povrchovou úpravou tepaním, ktoré symbolizuje ich silu a pevnosť. Dámska obrúčka je zas vyjadrením jemnosti vďaka efektnému ozdobnému zatočeniu.

 

 

 

 

 

 

Svadobné obrúčky z bieleho zlata s briliantmi

a lesklým povrchom​


 

Pánska obrúčka je v tomto prípade masívna s hladkým povrchom, naopak dámska je dokola posiata drobnými briliantmi a výrazne jemnejšia a tenšia.

 

 

 

 

 

 

Svadobné obrúčky z bieleho zlata s matným a zrnitým povrchom


 

Svadobné obrúčky môžu byť presne také, aké si ich vysnívate. Tak ako napríklad tieto, ktoré kombinujú zrnitý a matný povrch s vystúpenou stredovou líniou. Dámsku obrúčku navyše dopĺňa trojica malých briliantov.

 

 

 

 

 

Zaoblené svadobné obrúčky z bieleho zlata s lesklým povrchom


 

Ak máte radi klasický dizajn bez výstrelkov, toto je pre vás ideálna voľba. Jemne zaoblené obrúčky z bieleho zlata s lesklým povrchom, pričom obrúčky môžu mať rôznu hrúbku.

 

 

 

 

 

 

 

Svadobné obrúčky z bieleho zlata s dekoratívnym zárezom


 

Menej tradičné svadobné obrúčky so zrnitým povrchom, ktorý zdobí lesklý zárez dopĺňa aj vnútorné gravírovanie. Aj týmto spôsobom môžete zhmotniť spomienku na váš veľký svadobný deň.

 

 

 

 

 

 

Svadobné obrúčky z bieleho zlata s briliantmi a kombinovaným povrchom​


 

Dámsku obrúčku zjemňuje v tomto prípade množstvo drobných briliantov. Pánskej obrúčke zasa osobitný vzhľad dodáva kombinácia lesklého a zrnitého povrchu

 

 

 

 

 

 

Svadobné obrúčky z bieleho zlata s briliantmi a lesklým povrchom​


 

Manželské obrúčky by vás mali vystihovať a preto môžu byť aj odlišné. Pánska svadobná obrúčka v sebe kombinuje lesklý a zrnitý povrch, kým dámskej obrúčke dodávajú osobitý lesk drobné brilianty.

 

 

 

 

 

 

Lesklé svadobné obrúčky z bieleho zlata s briliantom


 

Na prvý pohľad možno úplne obyčajné manželské obrúčky z bieleho zlata. Keď sa však pozriete bližšie, zistíte, že dámsku obrúčku zdobí krásny briliant.  

 

 

 

 

 

   

 

 

SPäŤ NA VÝBER ZLATA

 

 

 

Inšpiroval vás niektorý z našich prsteňov?

Neváhajte nás kontaktovať s vašou predstavou!

 

CHCEM PRSTEŇ NA ZAKÁZKU

 

 

 

 

Napíšte nám
Meno:
Telefón:
E-mail:
Overovací kód: *
Text správy:
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia