Šperky zo zlata a striebra


 

Výber podľa použitého kovu

 


 

 

 

 

        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vydajme sa na cestu výberu originálneho šperku. Máte predstavu, z akého materiálu má byť vyrobený? Žlté, biele, ružové zlato či dokonca platina? Každý z týchto materiálov má svoje čaro. Ktorý bude pre vás ten najlepší?

 

 

 

 

 

Ručne vyrábaný šperk pre ženu vášho života

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chcem Šperk na zákazku

 

 


 

 

Ako prebieha tvorba zákazkového šperku?

 

 

 

 

Dizajn
šperku

 

Inšpirujte sa
online

 

 

 

Dĺžky retiazok a náramkov

 

 

Ako vybrať vhodnú krabičku

 

 

 

 

Kvalita? Nemusíte sa báť. Zodpovedá za ňu majster.

Náš zlatník je jeden z posledných, ktorý vám ručne tradičnou metódou vytvorí originálny osobitý šperk pre každú príležitosť. Je členom Cechu zlatníkov a klenotníkov Slovenska a ak Vám dôveruje konkurencia znamená to,že ste hodný svojho remesla.

Prečítajte si rozhovor s nadaným majstrom šperkov.

 

O nás

 

 

 

 

 

 

 

Záruka na každý šperk

Všetky šperky sú vyrobené skúseným zlatníkom s dlhoročnou praxou vo výrobe šperkov, ktorý okrem skúseností vkladá do práce svoje srdce.

V NOVAU vám taktiež radi upravíme šperk kedykoľvek po zakúpení, pretože vašej partnerke nemusí presne sadnúť aj napriek správne zvolenej veľkosti.

 

Zaručujeme vám, že osadené diamanty nevypadnú, a ak áno, bezplatne ich spätne osadíme do šperku (v prípade, že neprišlo ku poškodeniu). Garantujeme tiež, že certifikát ku diamantom je originál a patrí ku šperku, v ktorom sú osadené. Samozrejmosťou je garancia použitia materiálov tak, ako sme sa dohodli pri objednávke zákazky.

 

 

 

 

 

Necháte si poradiť ako naši klienti?

Mária Butalová

Bratislava

Naše obrúčky z fair trade červeného zlata sú úžasné a sme s nimi veľmi spokojní. Majú krásnu farbu a opracovanie. Návrh obrúčok sme si urobili sami a vyhotovili nám ich podľa predstáv. So službami a prístupom sme boli veľmi spokojní a rozhodne NOVAU odporúčame.

 

Michaela Holka

Bratislava

Super prístup, veľmi ochotný a šikovný zlatník.
Dali sme si vyrobiť obrúčky "na mieru". Mali sme vlastnú predstavu ako by mali vyzerať. Aj keď boli trochu komplikovanejšie, stačila jediná fotka a dokázal vytvoriť presne to, čo sme chceli.
Veľká spokojnosť, ďakujeme.

 

Ctibor Horný 

Programátor

 

Těšil jsem se, až ji letos na naši vyjímečné exotické dovolené konečně požádám o ruku. Ale s nákupem a hlavně správnou volbou zásnubního prstenu jsem si vůbec nevěděl rady. Kamarádka se mi zmínila o Novau. Líbil se mi jejich web a tak jsem se tam jednou zastavil. Nakonec jsem tam byl skoro 2 hodiny a pán zlatník se mnou společně vybral tu nejvhodnější variantu. A víte co? Řekla ANO! Pro snubní prstýnky už do Novau půjdeme společně.

 

 

 
 
 
Napíšte nám
Meno:
Telefón:
E-mail:
Overovací kód: *
Text správy:
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia