Svadobné obrúčky z ružového zlata

 

Svadobné obrúčky z ružového 

Fair trade zlata s diamantami


 

Ako jediný na Slovensku ponúkame výrobu z certifikovaného Fair trade zlata. Vaše rozhodnutie pomôže rodinám baníkov v Južnej Amerike a spoločne tak prispejeme k lepšej budúcnosti náš všetkých na tejto Zemi. Obrúčky sú zdobené drsným matovaním a štrnástimi jemnými diamantami.

 

 

 

 

Obrúčky z ružového zlata

s vnútorným gravírovaním


 

Obrúčky z ružového zlata kde dámska je zdobená do polovice diamantami a pánska vnútorným gravírovaním laserom. Oproti Kriváňu je gravír symbolu Bratislavského hradu. Aj takto sa dá vyjadriť spoločné spojenie v jendej obrúčke.

 

 

 

 

Obrúčky z ružového zlata

s matovaním


 

Obrúčky z ružového zlata kde pánska je zdrsnená hrubším matovaním a dámska leštená do vysokého lesku. Obe majú vnútorný gravír dátumu svadby.

 

 

 

 

Svadobné obrúčky z ružového zlata

s lesklým povrchom


 

Ružové zlato je stále populárnejšie a platí to aj pri manželských obrúčkach. Vyberte si svadobné obrúčky z ružového zlata s decentným dizajnom a očarujúcim lesklým povrchom, ktoré vás budú sprevádzať na spoločnej ceste životom.

 

 

 

 

 

 

Svadobné obrúčky z ružového zlata s briliantmi a lesklým povrchom​ 


 

Manželské obrúčky môžu vyjadrovať mužskú silu a ženskú jemnosť. Pánska obrúčka je v tomto prípade masívnejšia, naopak dámska je posiata drobnými briliantmi a tenšia.

 

 

 

 

 

 

 

Svadobné obrúčky z ružového zlata s ozdobným gravírovaním


 

Gravírované obrúčky môžete mať nielen z vnútornej ale aj z vonkajšej strany. Tieto obrúčky z ružového zlata majú vygravírované začiatočné písmeno každého z manželov. Pánska obrúčka je väčšia, hrubšia a má zaujímavý zrnitý povrch. Dámska obrúčka je zasa lesklá, menšia a tým aj jemnejšia.

 

 

 

 

 

 

SPäŤ na výber zlata

 

 

 

Inšpiroval vás niektorý z našich prsteňov?

Neváhajte nás kontaktovať s vašou predstavou!

 

CHCEM PRSTEŇ NA ZAKÁZKU

 

 

 

Napíšte nám
Meno:
Telefón:
E-mail:
Overovací kód: *
Text správy:
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia