Jeden pre druhého sme výnimočnými životnými partnermi

 

 
 

Svadobné obrúčky

 

  
 

Pre zásnuby váš nastávajúci vybral krásne romantické miesto, jedinečný zásnubný prsteň z NOVAU a pripravil si prejav, ktorý vás dojal k slzám.

A vy ste mu povedali svoje ÁNO.

 

Od vášho veľkého svadobného dňa vás delí už len zopár mesiacov a na rad prichádza výber prsteňov, ktoré vyjadria prepojenie vašich životov - svadobné prstene.

 

Váš spoločný život plný radosti, lásky a pochopenia spečatíte kvalitnými a originálnymi obrúčkami, ktoré vydržia večne. Presne ako vaša láska.

 

 

 

 

 

 

Viac prsteňov

 

Chcem prsteň na zákazku

 

 

 

 


 

 

 

Ako prebieha tvorba zákazkového prsteňa?

 

Pro většinu mužů, je snubní prsten prvním prstenem k dlouhodobému nošení a proto velmi oceňují doporučení naší zkušené konzultantky šperků. Konzultací odstínime nasledovné veci.

 

 

Štýl prsteňov

 

 

Veľkosť obrúčok

 

 

Šírka a hrúbka prsteňov

 

 

Rozpočet

 

 

 

 

 

 
 

Kvalita? Nemusíte sa báť. Zodpovedá za ňu majster.

Zlaté slovenské ručičky. Za kvalitu zodpovedá skúsený majster.

Náš zlatnícky majster je jeden z posledných, ktorý vám ručne tradičnou metódou vytvorí originálne svadobné obrúčky, ktoré vám budú pripomínať vašu lásku každý deň po zbytok vášho života.

 

Prečítajte si rozhovor s nadaným majstrom šperkov.

 

O nás

 

 
 

 

 

 

 

Záruka na každý prsteň

Všetky prstene sú vyrobené skúseným zlatníkom s dlhoročnou praxou vo výrobe šperkov, ktorý okrem skúseností vkladá do práce svoje srdce.

V NOVAU vám taktiež radi upravíme veľkosť prsteňa kedykoľvek po zakúpení, pretože obvod prsta sa môže časom meniť.

Zaručujeme vám, že osadené diamanty nevypadnú, a ak áno, bezplatne ich spätne osadíme do prsteňa (v prípade, že neprišlo ku poškodeniu). Garantujeme tiež, že certifikát ku diamantom je originál a patrí ku prsteňu/šperku, v ktorom sú osadené. Samozrejmosťou je garancia použitia materiálov tak, ako sme sa dohodli pri objednávke zákazky.

 

Napíšte nám
Meno:
Telefón:
E-mail:
Overovací kód: *
Text správy:
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia