Spoločne vytvoríme jej najdôležitejší prsteň života.

 
 

Zásnubné prstene.

 

 

Predstavte si svoju krásnu ženu, ako stojí pred vami a oči jej žiaria šťastím. Držíte ju za ruku a na prste sa jej ligoce zásnubný prsteň, ktorým ste ju práve požiadali, aby sa stala vašou manželkou.

 

Jeho originalita a jedinečnosť podčiarkuje jej výnimočnú osobnosť, ktorou si vás získala. Precízna ručná práca skúseného zlatníka vytvorila dokonalosť, ktorá teraz zdobí jej ľavý prstenník a vy ste si istý, že ste vybrali ten pravý. Pretože ona si zaslúži len to najlepšie. Snubným prsteňom od nás určite nič nepokazíte, nakoľko dbáme na prvotriednú kvalitu a s prstenmi sa výhrame do najmenšieho detailu. Jedine naše snubné prstene sa budú na prste vašej polovičky vynímať ako pravý klenot.

 

Svojej životnej láske ste splnili jej najtajnejšie prianie. Vďaka NOVAU.

 

 

 

 
 

 

 

 

viac prsteňov 

 

Chcem prsteň na zákazku

 

 

 

 

 


 

 

 

 

Ako prebieha tvorba zákazkového prsteňa?

 

 

 

Štýl
prsteňa

 

Inšpirujte sa
online

 

 

 

Ako zmerať veľkosť prsteňa

 

 

Ako vybrať vhodnú krabičku

 

 

 

 

Kvalita? Nemusíte sa báť. Zodpovedá za ňu majster.

Náš zlatnícky majster Ivan je jeden z posledných, ktorý vám ručne tradičnou metódou vytvorí originálny osobitý prsteň pre vašu výnimočnú ženu.

Prečítajte si rozhovor s nadaným majstrom šperkov.

 

O nás

 

 

 

 

 

 

 

Záruka na každý prsteň

Všetky prstene sú vyrobené skúseným zlatníkom s dlhoročnou praxou vo výrobe šperkov, ktorý okrem skúseností vkladá do práce svoje srdce.

V NOVAU vám taktiež radi upravíme veľkosť prsteňa kedykoľvek po zakúpení, pretože vašej partnerke nemusí presne sadnúť aj napriek správne zvolenej veľkosti.

 

Zaručujeme vám, že osadené diamanty nevypadnú, a ak áno, bezplatne ich spätne osadíme do prsteňa (v prípade, že neprišlo ku poškodeniu). Garantujeme tiež, že certifikát ku diamantom je originál a patrí ku prsteňu/šperku, v ktorom sú osadené. Samozrejmosťou je garancia použitia materiálov tak, ako sme sa dohodli pri objednávke zákazky.

 

 

 

 

 

Necháte si poradiť ako naši klienti?

 

Ctibor Horný (28 r.)

Programátor

 

Těšil jsem se, až ji letos na naši vyjímečné exotické dovolené konečně požádám o ruku. Ale s nákupem a hlavně správnou volbou zásnubního prstenu jsem si vůbec nevěděl rady. Kamarádka se mi zmínila o Novau. Líbil se mi jejich web atak jsem se tam jednou zastavil. Nakonec jsem tam strávil skoro 2 hodiny a paní Jana se mnou společně vybrala tunejvhodnější variantu. A víte co? Řekla ANO! Pro snubní prstýnky už do Novau půjdeme společně.

 

 
 
 
Napíšte nám
Meno:
Telefón:
E-mail:
Overovací kód: *
Text správy:
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia