Zásnubné prstene z bieleho zlata s briliantom

 

Zásnubný prsteň z bieleho zlata s jemne vsadeným briliantom


 

V jednoduchosti je krása a platí to aj o tomto briliantovom zásnubnom prsteni. Zdobí ho solitérny briliant uchytený o obrúčku z bieleho zlata štvoricou krapní osadených do písmena V. Najmä pri pohľade zboku vynikne jeho majstrovské šperkárske spracovanie.

 

 

 

 

 

Zásnubný prsteň z bieleho zlata s čiernym a čírym briliantom


 

Zásnubný prsteň z bieleho zlata, ktorý je plný kontrastov. Zdobí ho totiž čierny a číry briliant. Dodávajú originálny a netradičný vzhľad, ktorý ale bude perfektným vyjadrením vašej vzájomnej lásky.

 

 

 

 

 

Zásnubný prsteň z bieleho zlata s výrazným kameňom a s postrannými briliantami v obrúčke


 

Veľký stredový briliant tohto zásnubného prsteňa určite neprehliadnete aj vďaka zaujímavému osadeniu. Do obrúčky z bieleho zlata ale boli vsadené aj menšie postranné brilianty, ktoré tomuto zásnubnému prsteňu dodávajú neobyčajný pôvab a eleganciu.

 

 

 

 

 

Zásnubný prsteň z bieleho zlata s netradičnou obrúčkou s briliantom


 

Ani pri tvarovaní obrúčky nie je nič nemožné. Všimnite si efektné osadenie dominantného briliantu medzi dva konce obrúčky z bieleho zlata. Vďaka netradičnému spojeniu prvkov je tento zásnubný prsteň hotovým unikátom.

 

 

 

 

 

 

Zásnubný prsteň z bieleho zlata s dominantným briliantom


 

Veľký centrálny briliant tohto zásnubného prsteňa z bieleho zlata určite neprehliadnete. uchváti svojim nádherným vybrúsením. Osadený je do obrúčky z bieleho zlata, ktorá je zdobená postrannými briliantmi.

 

 

 

 

 

 

Zásnubný prsteň z bieleho zlata s briliantom a zdvojenou obrúčkou


 

Zásnubný prsteň z bieleho zlata s jedinečnou zdvojenou obrúčkou je kúskom, ktorý zaručene upúta už na prvý pohľad. Jednu obrúčku zdobí množstvo drobných briliantov, tej druhej zas dominuje väčší briliant prichytený štvoricou krapní.

 

 

 

 

 

 

Zásnubný prsteň z bieleho zlata s veľkým počtom briliantov


 

Zásnubný prsteň z bieleho zlata s nadčasovým vintage dizajnom a množstvom malých briliantov, ktoré si vás podmania svojim leskom. Nechýba tu ale ani centrálny briliant, ktorý sa zaručene stane stredobodom pozornosti všade, kde sa s týmto zásnubným prsteňom objavíte. 

 

 

 

 

 

 

Zásnubný prsteň z bieleho zlata s jedinečným obdĺžnikovým briliantom


 

Hlavnou ozdobou tohto zásnubného prsteňa je netradičný obdĺžnikový briliant s precízne spracovaným uchytením, ktorý si zaručene získa váš obdiv. Inak to ale nebude ani v prípade obrúčky z bieleho zlata, ktorej dodávajú neobyčajný lesk menšie brilianty.

 

 

 

 

 

 

 

Inšpiroval vás niektorý z našich prsteňov?

Neváhajte nás kontaktovať s vašou predstavou!

 

CHCEM PRSTEŇ NA ZAKÁZKU

 

 

 

 

Napíšte nám
Meno:
Telefón:
E-mail:
Overovací kód: *
Text správy:
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia