Zásnubné prstene z bieleho zlata s briliantom

 

Zásnubný prsteň z bieleho zlata s meteoritom a briliantami


 

Naozaj netradičný prsteň osadený meteoritom a doplnený bočnými briliantami. Vedeli ste, že väčšinu skrutiek na lietadle zaisťuje zatočený drôt? Tento dizajn bol zvolený pretože obaja snúbenci spoločne pracujú v leteckom odvetví. 

 

 

 

 

Zásnubný prsteň z bieleho zlata s briliantami


 

Dokonalý dizajn ktorý dáva vyniknúť centrálnemu pol karátovému diamantu sa spája s čistými líniami a je doplnený bočnými briliantami.

 

 

 

 

Zásnubný prsteň z bieleho zlata s briliantom so zdobenou obrúčkou 


 

Dominantnému briliantu tohto pôvabného prsteňa robí po stranách spoločnosť 8 menších briliantov. Nechajte sa očariť ich iskrením a leskom. Obrúčka z bieleho zlata podčiarkuje eleganciu a jemnosť tohto zásnubného prsteňa.

 

 

 

 

 

 

Zásnubný prsteň z bieleho zlata s briliantom so zatočenou obrúčkou 


 

Popusťte uzdu fantázii a stavte na trochu extravagancie. Tomuto zásnubnému prsteňu dominuje výrazný briliant vsadený do obrúčky z bieleho zlata s netradičným zatočeným dizajnom. Tento zásnubný prsteň je ideálny pre každého, kto ocení jeho originálny a nápaditý vzhľad.

 

 

 

 

 

 

Zásnubný prsteň z bieleho zlata s briliantom s netradičnou obrúčkou


 

Centrálny briliant tohto zásnubného prsteňa necháva naplno vyniknúť netradične riešená obrúčka z bieleho zlata. Dojem zo špeciálneho spojenia oboch strán obrúčky umocňujú drobné postranné brilianty, ktoré tomuto zásnubnému prsteňu dodávajú neobyčajný lesk.

 

 

 

 

 

 

Zásnubný prsteň z bieleho zlata so štvorcovým briliantom


 

Dominantným prvkom zásnubného prsteňa z bieleho zlata je štvorcový briliant s úchvatným brusom, ktorý mu dodáva celkom neobyčajný vzhľad. Do zásnubného prsteňa je briliant vsadený tak, aby ste si mohli naplno vychutnať jeho dômyselnú hru so svetelnými odrazmi.

 

 

 

 

 

 

 

Zásnubný prsteň z bieleho zlata s piatimi krapňami


 

Tento zásnubný prsteň vás už na prvý pohľad upúta svojim briliantom, ktorý v obrúčke drží pätica krapní. Obrúčka z bieleho zlata je dostatočne výrazná a zaoblená, takže prsteň bude veľmi príjemný aj na každodenné nosenie.

 

 

 

 

 

 

Zásnubný prsteň Vintage z bieleho zlata s briliantom a zdobenou obrúčkou


 

Máte radi výrazné tvary a veľa lesku? Tento zásnubný prsteň je ideálny pre každého, kto sa nebojí zaujať. Veľký stredový briliant je po svojom obvode zdobenými menšími briliantmi, pričom tie ďalšie siahajú až na obrúčku z bieleho zlata. Nechajte sa očariť týmto netradičným zásnubným prsteňom s jemným vintage nádychom.

 

 

 

 

 

 

 

Zásnubný prsteň z bieleho zlata s drobnými briliantami


 

Množstvo drobných briliantov tohto zásnubného prsteňa vytvorí ten správny efekt. Je zárukou úchvatnej hry svetelných odleskov a lesku, ktorý sa rovnako ako tá pravá láska nikdy nestratí. Stredovú časť s väčším briliantom dotvárajú postranné brilianty na peknej obrúčke z bieleho zlata.

 

 

 

 

 

 

Zásnubný prsteň z bieleho zlata s briliantom so zdobenou obrúčkou


 

Zásnubný prsteň z bieleho zlata s podmanivým centrálnym briliantom zvýrazňuje netradične spracovaná obrúčka s drobnými briliantmi. Tento zásnubný prsteň svojou prepletenou obrúčkou vždy zaujme.

 

 

 

 

 

 

 

Zásnubný prsteň z bieleho zlata s tromi briliantami


 

Trojica briliantov s neobyčajným vsadením do obrúčky z bieleho zlata. Tak by sa dal jednou vetou charakterizovať tento pôsobivý zásnubný prsteň. Centrálnemu briliantu robia spoločnosť ďalšie dva menšie brilianty, ktoré sú jedinečnou ozdobou tohto prsteňa.

 

 

 

 

 

 

Neobyčajný zásnubný prsteň z bieleho zlata s čiernymi briliantami


 

Zásnubný prsteň môže byť celkom neobyčajný. Presne tak ako tento, ktorý sa vyznačuje výraznou obrúčkou z bieleho zlata zdobenou drobnými čiernymi briliantmi. Je ideálnou voľbou pre každého vyznávača extravagancie.

 

 

 

 

 

 

Zásnubný prsteň z bieleho zlata s rozpletenou obrúčkou a briliantom


 

Tvarovanie obrúčky vášho zásnubného prsteňa môže byť celkom originálne. Všimnite si efektné osadenie dominantného briliantu medzi dva konce obrúčky z bieleho zlata. Vďaka netradičnému spojeniu prvkov je tento zásnubný prsteň doslova unikát.

 

 

 

 

 

Zásnubný prsteň z bieleho zlata so zatočenou obrúčkou a briliantom


 

Zásnubný prsteň s bieleho zlata s maximálnou eleganciou a pôvabom? Tak tento prsteň je horúcim kandidátom. Jeho obrúčka je elegantne zatočená a dotvára ju množstvo drobných briliantov. Prsteňu zároveň dominuje veľký centrálny briliant s dokonalými odleskami.

 

 

 

 

 

Zásnubný prsteň z bieleho zlata s upevnením briliantu do písmena V


 

Ak sa na tento zásnubný prsteň pozriete zboku, všimnete si jemné písmeno V, ktoré tvorí oporu pre dominantný stredový briliant. Okrem toho mu spoločnosť robí množstvo malých briliantov umiestnených priamo na obrúčke z bieleho zlata.  

 

 

 

 

 

Zásnubný prsteň z bieleho zlata s atypickou uchyteným briliantom


 

Dokonalý zásnubný prsteň je často o hre detailov. Tak ako aj v prípade tohto zásnubného prsteňa z bieleho zlata.
jeho centrálny briliant je k obrúčke upevnený pomocou štyroch fascinujúco tvarovaných krapní.

 

 

 

 

 

Zásnubný prsteň z bieleho zlata s jemne vsadeným briliantom


 

V jednoduchosti je krása a platí to aj o tomto briliantovom zásnubnom prsteni. Zdobí ho solitérny briliant uchytený o obrúčku z bieleho zlata štvoricou krapní osadených do písmena V. Najmä pri pohľade zboku vynikne jeho majstrovské šperkárske spracovanie.

 

 

 

 

 

Zásnubný prsteň z bieleho zlata s čiernym a čírym briliantom


 

Zásnubný prsteň z bieleho zlata, ktorý je plný kontrastov. Zdobí ho totiž čierny a číry briliant. Dodávajú originálny a netradičný vzhľad, ktorý ale bude perfektným vyjadrením vašej vzájomnej lásky.

 

 

 

 

 

Zásnubný prsteň z bieleho zlata s výrazným kameňom a s postrannými briliantami v obrúčke


 

Veľký stredový briliant tohto zásnubného prsteňa určite neprehliadnete aj vďaka zaujímavému osadeniu. Do obrúčky z bieleho zlata ale boli vsadené aj menšie postranné brilianty, ktoré tomuto zásnubnému prsteňu dodávajú neobyčajný pôvab a eleganciu.

 

 

 

 

 

Zásnubný prsteň z bieleho zlata s netradičnou obrúčkou s briliantom


 

Ani pri tvarovaní obrúčky nie je nič nemožné. Všimnite si efektné osadenie dominantného briliantu medzi dva konce obrúčky z bieleho zlata. Vďaka netradičnému spojeniu prvkov je tento zásnubný prsteň hotovým unikátom.

 

 

 

 

 

 

Zásnubný prsteň z bieleho zlata s dominantným briliantom


 

Veľký centrálny briliant tohto zásnubného prsteňa z bieleho zlata určite neprehliadnete. uchváti svojim nádherným vybrúsením. Osadený je do obrúčky z bieleho zlata, ktorá je zdobená postrannými briliantmi.

 

 

 

 

 

 

Zásnubný prsteň z bieleho zlata s briliantom a zdvojenou obrúčkou


 

Zásnubný prsteň z bieleho zlata s jedinečnou zdvojenou obrúčkou je kúskom, ktorý zaručene upúta už na prvý pohľad. Jednu obrúčku zdobí množstvo drobných briliantov, tej druhej zas dominuje väčší briliant prichytený štvoricou krapní.

 

 

 

 

 

Zásnubný prsteň z bieleho zlata s pol karátovým diamantom


 

Zásnubný prsteň z bieleho zlata s pol karátovým diamantom a drobnými diamantami po stranách.  

 

 

 

 

Zásnubný prsteň z bieleho zlata s veľkým počtom briliantov


 

Zásnubný prsteň z bieleho zlata s nadčasovým vintage dizajnom a množstvom malých briliantov, ktoré si vás podmania svojim leskom. Nechýba tu ale ani centrálny briliant, ktorý sa zaručene stane stredobodom pozornosti všade, kde sa s týmto zásnubným prsteňom objavíte. 

 

 

 

 

 

 

Zásnubný prsteň z bieleho zlata s jedinečným obdĺžnikovým briliantom


 

Hlavnou ozdobou tohto zásnubného prsteňa je netradičný obdĺžnikový briliant s precízne spracovaným uchytením, ktorý si zaručene získa váš obdiv. Inak to ale nebude ani v prípade obrúčky z bieleho zlata, ktorej dodávajú neobyčajný lesk menšie brilianty.

 

 

 

 

 

 

 

Inšpiroval vás niektorý z našich prsteňov?

Neváhajte nás kontaktovať s vašou predstavou!

 

CHCEM PRSTEŇ NA ZAKÁZKU

 

 

 

 

Napíšte nám
Meno:
Telefón:
E-mail:
Overovací kód: *
Text správy:
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia