Zásnubné prstene z bieleho zlata s briliantom

 

Zásnubný prsteň z bieleho zlata s briliantom so zdobenou obrúčkou 


 

Dominantnému briliantu tohto pôvabného prsteňa robí po stranách spoločnosť 8 menších briliantov. Nechajte sa očariť ich iskrením a leskom. Obrúčka z bieleho zlata podčiarkuje eleganciu a jemnosť tohto zásnubného prsteňa.

 

 

 

 

 

 

Zásnubný prsteň z bieleho zlata s briliantom so zatočenou obrúčkou 


 

Popusťte uzdu fantázii a stavte na trochu extravagancie. Tomuto zásnubnému prsteňu dominuje výrazný briliant vsadený do obrúčky z bieleho zlata s netradičným zatočeným dizajnom. Tento zásnubný prsteň je ideálny pre každého, kto ocení jeho originálny a nápaditý vzhľad.

 

 

 

 

 

 

Zásnubný prsteň z bieleho zlata s briliantom s netradičnou obrúčkou


 

Centrálny briliant tohto zásnubného prsteňa necháva naplno vyniknúť netradične riešená obrúčka z bieleho zlata. Dojem zo špeciálneho spojenia oboch strán obrúčky umocňujú drobné postranné brilianty, ktoré tomuto zásnubnému prsteňu dodávajú neobyčajný lesk.

 

 

 

 

 

 

Zásnubný prsteň z bieleho zlata so štvorcovým briliantom


 

Dominantným prvkom zásnubného prsteňa z bieleho zlata je štvorcový briliant s úchvatným brusom, ktorý mu dodáva celkom neobyčajný vzhľad. Do zásnubného prsteňa je briliant vsadený tak, aby ste si mohli naplno vychutnať jeho dômyselnú hru so svetelnými odrazmi.

 

 

 

 

 

 

 

Zásnubný prsteň z bieleho zlata

s piatimi krapňami


 

Tento zásnubný prsteň vás už na prvý pohľad upúta svojim briliantom, ktorý v obrúčke drží pätica krapní. Obrúčka z bieleho zlata je dostatočne výrazná a zaoblená, takže prsteň bude veľmi príjemný aj na každodenné nosenie.

 

 

 

 

 

 

Zásnubný prsteň Vintage z bieleho zlata s briliantom a zdobenou obrúčkou


 

Máte radi výrazné tvary a veľa lesku? Tento zásnubný prsteň je ideálny pre každého, kto sa nebojí zaujať. Veľký stredový briliant je po svojom obvode zdobenými menšími briliantmi, pričom tie ďalšie siahajú až na obrúčku z bieleho zlata. Nechajte sa očariť týmto netradičným zásnubným prsteňom s jemným vintage nádychom.

 

 

 

 

 

 

 

Zásnubný prsteň z bieleho zlata s drobnými briliantami


 

Množstvo drobných briliantov tohto zásnubného prsteňa vytvorí ten správny efekt. Je zárukou úchvatnej hry svetelných odleskov a lesku, ktorý sa rovnako ako tá pravá láska nikdy nestratí. Stredovú časť s väčším briliantom dotvárajú postranné brilianty na peknej obrúčke z bieleho zlata.

 

 

 

 

 

 

Zásnubný prsteň z bieleho zlata s briliantom so zdobenou obrúčkou


 

Zásnubný prsteň z bieleho zlata s podmanivým centrálnym briliantom zvýrazňuje netradične spracovaná obrúčka s drobnými briliantmi. Tento zásnubný prsteň svojou prepletenou obrúčkou vždy zaujme.

 

 

 

 

 

 

 

Zásnubný prsteň z bieleho zlata s tromi briliantami


 

Trojica briliantov s neobyčajným vsadením do obrúčky z bieleho zlata. Tak by sa dal jednou vetou charakterizovať tento pôsobivý zásnubný prsteň. Centrálnemu briliantu robia spoločnosť ďalšie dva menšie brilianty, ktoré sú jedinečnou ozdobou tohto prsteňa.

 

 

 

 

 

 

Neobyčajný zásnubný prsteň z bieleho zlata s čiernymi briliantami


 

Zásnubný prsteň môže byť celkom neobyčajný. Presne tak ako tento, ktorý sa vyznačuje výraznou obrúčkou z bieleho zlata zdobenou drobnými čiernymi briliantmi. Je ideálnou voľbou pre každého vyznávača extravagancie.

 

 

 

 

 

 

Inšpiroval vás niektorý z našich prsteňov?

Neváhajte nás kontaktovať s vašou predstavou!

 

CHCEM PRSTEŇ NA ZAKÁZKU

 

 

 

 

Napíšte nám
Meno:
Telefón:
E-mail:
Overovací kód: *
Text správy:
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia