Zásnubné prstene


 

Výber podľa použitého kovu

 


 

 

 

 

        

 

 

 

 

 

 

 

 

OSTATNÉ KOVY

 

 

 

 

Vydajme sa na cestu výberu toho správneho zásnubného prsteňa. Máte predstavu, z akého materiálu má byť vyrobený? Žlté, biele, ružové zlato či dokonca platina? Každý z týchto materiálov má svoje čaro. Ktorý bude pre vás ten najlepší?

 

 

 

 


 

Výber podľa použitého kamena

 


 

 

 

 

        

 

 

 

 

 

 

 

 

        

 

 

 

 

 

 

 

 

OSTATNÉ KAMENE

 

 

 

 

Skutočnou ozdobou každého zásnubného prsteňa je kameň. Na výber sú drahokamy a polodrahokamy. Tie vám navždy budú pripomínať zásnuby a vašu večnú lásku. Prstene s drahokamom alebo polodrahokamom môžu hrať rôznymi farbami, pričom každý jeden má zvláštny význam.

 

 

 

 

 

 

Ručne vyrábaný šperk pre ženu vášho života

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

viac prsteňov 

 

Chcem prsteň na zákazku

 

 


 

 

Ako prebieha tvorba zákazkového prsteňa?

 

 

 

Štýl
prsteňa

 

Inšpirujte sa
online

 

 

 

Ako zmerať veľkosť prsteňa

 

 

Ako vybrať vhodnú krabičku

 

 

 

 

Kvalita? Nemusíte sa báť. Zodpovedá za ňu majster.

Náš zlatnícky majster  je jeden z posledných, ktorý vám ručne tradičnou metódou vytvorí originálny osobitý prsteň pre vašu výnimočnú ženu.

Prečítajte si rozhovor s nadaným majstrom šperkov.

 

O nás

 

 

 

 

 

 

 

Záruka na každý prsteň

Všetky prstene sú vyrobené skúseným zlatníkom s dlhoročnou praxou vo výrobe šperkov, ktorý okrem skúseností vkladá do práce svoje srdce.

V NOVAU vám taktiež radi upravíme veľkosť prsteňa kedykoľvek po zakúpení, pretože vašej partnerke nemusí presne sadnúť aj napriek správne zvolenej veľkosti.

 

Zaručujeme vám, že osadené diamanty nevypadnú, a ak áno, bezplatne ich spätne osadíme do prsteňa (v prípade, že neprišlo ku poškodeniu). Garantujeme tiež, že certifikát ku diamantom je originál a patrí ku prsteňu/šperku, v ktorom sú osadené. Samozrejmosťou je garancia použitia materiálov tak, ako sme sa dohodli pri objednávke zákazky.

 

 

 

 

 

Necháte si poradiť ako naši klienti?

Samuel Furka 

Vedec

 

Skutočne vrelo odporúčam, najlepšie zlatníctvo!! po nekonečnom dvojročnom hladaní zlatníka kedy som počúval argumenty"načo by ste to tak chceli"a "vyberte si z ponuky" som na doporučenie narazil na toto zlatníctvo a všetko sa dalo spraviť podla predstáv, a za serióznu cenu..už som riešil viacero kusov a vždy perfektný prístup

 

 

Ctibor Horný (28 r.)

Programátor

 

Těšil jsem se, až ji letos na naši vyjímečné exotické dovolené konečně požádám o ruku. Ale s nákupem a hlavně správnou volbou zásnubního prstenu jsem si vůbec nevěděl rady. Kamarádka se mi zmínila o Novau. Líbil se mi jejich web a tak jsem se tam jednou zastavil. Nakonec jsem tam strávil skoro 2 hodiny a vybrali sme tu nejvhodnější variantu. A víte co? Řekla ANO! Pro snubní prstýnky už do Novau půjdeme společně.

 

 
 
 
Napíšte nám
Meno:
Telefón:
E-mail:
Overovací kód: *
Text správy:
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia