Aké šperky na svadbu? Pomôžeme vám túto dilemu rozlúsknuť!

Svadba sa bezpochyby zaradí medzi najdôležitejšie a najpamätnejšie dni vášho života. Prípravy na ňu spravidla netrvajú krátko a preto sa určite oplatí porozmýšľať nad každým detailom. Dokonalá súhra šiat, šperkov a kozmetických úprav vám pomôžu dotvoriť úžasnú svadobnú atmosféru. Pripravili sme pre vás zoznam tipov, ako si vybrať šperky na tento jedinečný deň. Určite poznáte tú tradíciu, že nevesta by mala mať na sebe niečo nové, niečo staré, niečo požičané a niečo modré. Hoci korene tejto tradície nepochádzajú zo Slovenska, aj u nás sa ňou riadi mnoho neviest. Vybrať si nové šperky, topánky, či iné doplnky, nemusí byť veľký problém. Stačí už iba nájsť starý šperk alebo iný doplnok, ktorý sa dedí v rámci rodiny. Požičanú vec by ste mali mať od niekoho, kto už má šťastné manželstvo a tú modrú? To už nechajme na vašej fantázii. Venovať sa budeme práve výberu šperkov na svadbu a ich zladeniu so šatami, účesom a ďalšími doplnkami.

zdroj: http://aisleperfect.com

Myslite na farebné zladenie

Jednoduché a jasné pravidlo, no dodržať ho už také jednoduché byť nemusí. Ani pri vymýšľaní farebných kombinácii sa medze fantázii nekladú. Určite však zvoľte rôzne kombinácie farebných odtieňov, aby šperky nepôsobili príliš fádne.

Pri klasickej bielej môžeme odporučiť perlové či platinové šperky. Obľúbenou voľbou sú ale aj šperky z bieleho zlata. Platí však, že na šperku by mal byť výraznejší detail či kamienok vrhajúci rôzne farebné odtiene. Biele šperky vytvoria príjemný základ pre ďalšie doplnky z iných farieb. Pri žiarivo bielych šatách môžeme jednoznačne odporučiť šperky z ružového zlata či striebra. Chybu samozrejme neurobíte ani perlovými šperkmi, či ich kombináciou so zlatom. Stále vo väčšej miere sa dostávajú do módy svadobné šaty v odtieni slonovinovej bielej. Krémový nádych týchto šiat môžete zvýrazniť šperkmi a doplnkami zo žltého zlata, prípadne šperkmi so žltými kamienkami. V zmysle vyššie spomenutej tradície sa nemusíte obávať zladiť staré šperky s novými.

Zlaďte náušnice so svojím účesom

Pri výbere náušníc určite myslite na to, aký účes budete mať a tomu prispôsobte svoj výber. Samozrejme myslite aj na farbu a prevedenie šiat či závoja. Rozhodnite sa, či sa k vášmu účesu budú hodiť skôr visiace náušnice, alebo menej nápadné perlové náušnice. Obľúbené sú aj nenápadné guľôčky najmä vtedy, ak nemáte vlasy rozpustené. Ako teda na to? Náušnice na svadbu pokojne vyberajte medzi poslednými, kedy už budete vedieť, ako budete mať upravené vlasy, aké budete mať šaty a ako budú vyzerať vaše ďalšie doplnky.

Stotožnite sa so svojimi šperkmi

Svadobné šperky si nevyberajte nasilu. Myslite na to, že menej je niekedy viac a najmä v takýto výnimočný deň sa musíte cítiť čo najpríjemnejšie. Preto je dôležité vyberať si šperky, ktoré vyjadrujú vašu osobnosť a s ktorými sa zároveň cítite príjemne. Tak ako pri všetkom, aj pri výbere šperkov na svadbu je potrebné nájsť tú správnu mieru v počte šperkov a ďalších doplnkov, tak aby každá časť vášho outfitu dostatočne vynikla. A na záver ešte jeden malý tip. Hoci sú možno vaše obľúbené, hodinky si ako nevesta určite nechajte doma...

zdroj: https://ae01.alicdn.com

 

 

Napíšte nám
Meno:
Telefón:
E-mail:
Overovací kód: *
Text správy:
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia