Prstene, ktoré sme pre našich klientov vyrobili na zákazku.

Chcete taktiež prsteň na zákazku? Neváhajte nás kontaktovať.

 

 

 

 

Chcem prsteň na zakázku

 

 

 

 

Prečo by ste mali vyberať ručne vyrobené prstene?

 

 

 

Precízna ručná
výroba

Prstene vyrába tradičný zlatnícky majster, ktorý patrí k jedným z mála na Slovensku. Do výroby každého prsteňa vkladá okrem skúseností aj svoje srdce, preto je kvalita ručne vyrábaných prsteňov u nás neporovnateľná s komerčne odlievanými prsteňmi. Dôraz na ten najmenší detail je u nás základným kameňom úspechu.

 

 

Unikátnosť

 

Vyrábame prstene na mieru, takže si môžete byť istí, že rovnaký prsteň ako vyrobíme vám nebude nosiť nikto iní. Prstene od Novau sú skrátka jedinečné ako vaša láska.

 

 

Poradíme vám s výberom prsteňa

Prstene vyrobíme podľa vašich predstáv, ale ak žiadne nemáte vôbec to nevadí. Spolu s vami vytvoríme unikátny šperk pre vašu polovičku, tak aby ju maximálne vystihoval.

 

 

Cenová
dostupnosť

Nemusíte mať obavy z toho, že ručne vyrobený prsteň „vyšťaví“ vašu peňaženku. Cena ručne vyrábaných prsteňov je väčšinou o 10% lacnejšia ako kúpa hotových prsteňov podobnej kvality.

 

 

 

U nás si môžete
vybrať

Vďaka tomu, že prstene vyrábame na mieru si u nás vždy môžete vybrať či už ide o materiál, kamene alebo tvar prsteňa. Naviac, už pri prvej konzultácií nám poviete svoju finančnú predstavu a my vám poradíme najvhodnejšie riešenie.

 

 

Záruka

 

Za kvalitou našich prsteňov si stojíme. Zaručujeme vám, že osadené diamanty nevypadnú, a ak áno, bezplatne ich spätne osadíme do prsteňa (v prípade, že neprišlo ku poškodeniu).

 

 

Servis

 

V NOVAU vám taktiež radi upravíme veľkosť prsteňa kedykoľvek po zakúpení, pretože obvod prsta sa môže časom meniť. Prvé dva roky poskytujeme zadarmo aj servis ako čistenie a vyleštenie prsteňov.

 

 

Certifikát pravosti diamantu

Ku každému prsteňu získate certifikát pravosti diamantu, ktorý obsahuje pôvod diamantu jeho hmotnosť v karátoch (ct), kvalitu, farbu a výbrus diamantu.

 

 

 

Napíšte nám
Meno:
Telefón:
E-mail:
Overovací kód: *
Text správy:
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia