Prečo si nechať vyrobiť zásnubné prstene na zákazku

Zásnubný prsteň je bezpochyby jeden z najdôležitejších šperkov v živote človeka. V živote muža, ktorý ho vyberá a daruje, rovnako ako pre ženu, ktorá ho dostane. Nesie v sebe nevyčísliteľnú symbolickú a citovú hodnotu, a preto sa jeho cena nedá vyjadriť peňažne. Všetky pravidlá o tom, koľko by mal zásnubný prsteň stáť, sú len odporúčania. Dôležité je, aby bol prsteň darovaný z lásky.

V poslednej dobe veľkú popularitu zažívajú prstene vyrobené na zákazku. Prečo je to tak? Nás presvedčili tieto dôvody:

 

zdroj: novau.sk

 

Jedinečnosť šperku

Prsteň, ktorý vyrobia špeciálne pre vašu vyvolenú, nebude mať na prstenníku žiadna iná žena. Bude to jedinečný originál, ktorý sa bude spájať len a len s ňou. Takýto prsteň si nikto nemôže pomýliť so žiadnym iným, je preto vhodným šperkom na dedenie z pokolenia na pokolenie. Nezabudnite na to, že ženy sú citlivé už aj na to, že má niekto v ich okolí rovnaké topánky. Netreba riskovať rovnaký zásnubný prsteň. Stavte radšej na istotu a darujte jej prsteň, ktorý bude nosiť len ona.

 

zdroj: novau.sk

 

Kvalita spracovania

Asi netreba zdôrazňovať, že prsteň vyrobený na mieru zlatníckym majstrom je neporovnateľne kvalitnejší ako komerčný odlievaný šperk. Ide o ručnú prácu, ktorá si vyžaduje unikátne schopnosti a talent. Šikovný šperkár pri výrobe prsteňa strávi celé hodiny, čo sa na výsledku musí prejaviť. Používa prvotriedne materiály, venuje práci čas, talent a energiu. Verte, že na prsteni to bude vidieť.

 

zdroj: novau.sk

 

Záruka a starostlivosť

Pri prsteni vyrobenom na zákazku sa starostlivosť o zákazníka nekončí nákupom šperku a jeho expedovaním v peknej krabičke. Prstene sú jedinečné, a každý z nich píše svoj vlastný príbeh. Pre majstrov, ktorí ich vyrábali, je ich kvalita a výnimočnosť otázkou osobnej cti. Pri každom poškodení alebo najmenšej nespokojnosti zo strany zákazníka je pre nich samozrejmosťou prsteň doladiť do želaného stavu, poprípade ho zmenšiť, zväčšiť alebo inak upraviť. A to aj roky po tom, ako ste ho nastokli na prstenník svojej vyvolenej.

 

zdroj: novau.sk

 

Je to niečo „navyše“

Prsteň vyrobený na mieru je gestom, ktoré ukazuje vašej láske, že ste kvôli nej ochotný urobiť niečo navyše. Nielen skočiť do najbližšieho šperkárstva a vybrať možno najdrahší, ale neosobný prsteň. Prsteň, ktorý pre ňu necháte vyrobiť, bude špeciálny. Bude sa za ním skrývať váš nápad, čas, ktorý vložíte do zisťovania jej predstavy o ideálnom šperku, vaše zháňanie najšikovnejšieho šperkárskeho majstra. Všetko, čo urobíte pre to, aby ste jej mohli darovať špeciálny prsteň, aký nemá na svete obdobu.

zdroj: novau.sk

Napíšte nám
Meno:
Telefón:
E-mail:
Overovací kód: *
Text správy:
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia